33_20240612_113625.jpg

30. kolo ČFL

Závěrečné kolo ČFL 2023/2024

V posledním domácím utkání jsme přivítali tým z Písku, který si v předposledním kole zajisti účast i v dalším ročníku ČFL. Před zahájením zápasu, proběhl na ploše rozlučkový ceremoniál pro naše hráče Davida Podzimka a Dominika Tichého, pro které to byl poslední zápas za náš klub. Věříme, že i nadále se zde budeme vídat, i když v jiné roli.

Poslední zápasy sezony, nám již tradičně vycházejí na výbornou a tak tomu bylo i v domácím zápase, kdy jsme odevzdanému Písku nadělili “bůra“. Míč jsme prakticky soupeři nepůjčili a v 11. minutě se trefil Vaněk, ve 25. Maione, 70. minutě po krásnem přehození brankáře Osmani, v 76. minutě Novák a svým druhým gólem završil sobotní utkání opět Vaněk. Písek zkorigoval skóre jen v 72. minutě po naší chybě.

Sezónu nakonec končíme na 8. místě s 39. body, kdy po podzimní sezóně jsme měli pouze 12 bodů a na jaře jsme třetím nejlepším týmem skupina A.

Děkujeme všem hráčům za předvedené výkony a těšíme se na novou sezónu.

D.Z.