30_20240509_110621.jpg

Klíčový zápas sezóny 23/24 - Loko Vltavín U19

Loko Vltavín U19 - Slovan Kunratice, předehrávka 21. kola

Je to doma souboj o prvenství je náš :-)

Dnes se nám podařilo porazit Slovan Kunratice 4:2. Po skvělé atmosféře, která nás hnala za vítězstvím, jsme předvedli v 1. poločase skvělý výkon a i přes neproměněnou penaltu jsme šli do kabin za stavu 2:0. V 2. poločase už to taková sláva nebyla, avšak zápas jsme zvládli a vyhráli, takže bereme 3 body, což je nejdůležitější.

Ještě jednou chceme jako celý tým poděkovat všem fanouškům, co nám dnes přišli pomoct vyhrát zápas o první místo, všem moc děkujeme, byli jste úžasní.

Sézóna však ještě nekončí a hned v neděli nás čeká náročný venkovní zápas v Modřanech, kde můžeme udělat další krok za titulem. Přijďte nás podpořit v dalším zápase proti Modřanům a pomozte nám získat další 3 body a posunout nás zase blíže k titulu.