17.kolo ČFL

FK Loko Vltavín - Jiskra Domažlice

V 17. kole jsme na domácí půdě přivítali celek Domažlic, který je žhavým kandidátem na postup do druhé nejvyšší soutěže. V zimní přestávce přišlo sbírat zkušenosti s dospělým fotbalem 6 talentovaných sparťanů z mládežnické akademie. Hráči Tesař, Osmani, Sprinz a Hruška se po přípravě s B týmem Sparty vrátili na jarní část k nám do klubu.

Utkání začalo v pěkném tempu a už na začátku se začala projevovat fotbalová a věková vyspělost hráčů Domažlic. V důsledku napadání až čtyřmi hráči, se nám nedařila rozehrávka z vlastní poloviny, kde docházelo ke zbytečným ztrátám balonu. Ve 22 minutě po nenápadném centru si pro míč v klidu šel brankář Heerkens, ale bohužel nešťastně mu vyklouzl z ruky a hráč Došlý již neměl problém otevřít skóre do prázdné brány.

Vzápětí jsme mohli inkasovat podruhé, kdy tvrdou střelou Domažlice orazítkovaly břevno naší brány. Za stavu 1:0 se šlo do kabin. Ve druhé půli náš celek značně ožil a hned to bylo vidět, byli jsme více na balónu a přesněji kombinovali. Šancí na obou stranách bylo jako šafránu, a tak, až po chybě hostujícího stopera V 75. minutě zakončil krásné sólo Serkan.

Když už všichni doufali alespoň v jeden bod, přišel v 90. minutě rohový kop, který ještě napoprvé odvrátil hlavou Tichý, ale po následné narážečce v rohu hřiště přišel centr, který našel naprosto neobsazeného hráče Zajíčka a ten z malého vápna skóroval.

Po remíze z Táborska odcházíme v domácím prostředí bez bodu. V dalším kole jedeme na horkou půdu Slavia B