20. kolo ČFL

FK Admira Praha - FK Loko Vltavín

Ve 20. kole ČFL skupiny A jsme se přesunuli jen kousek z Holešovic do Kobylis, kde nás přivítala na svém stadionu Admira. Po zvládnutém domácím zápase s Hostouní, jsme chtěli opět naplno zabodovat a potvrdit rostoucí formu. Do zápasu jsme vstoupili aktivně a drželi míč na našich kopačkách, dobře kombinovali a vytvářeli si postupný tlak. Ve 14 minutě po centru Nováka, kdy šel do tvrdého souboje ve vápně ještě Vaněk a zabránil domácímu brankáři, aby míč vyrazil, následně si vrazil do brány domácí hráč Vlček.

Ve 25 minutě si vypracoval hezkou akci Sefil a tvrdou ranou z poza vápna orazítkoval tyč. V nastavení prvního poločasu Admira zahrozila po rohovém kopu, ale z brankové čáry dokázal Štorc uklidit míč do bezpečí. Za stavu 1:0 se šlo do kabin.

Ve druhé poločase, již hra obou týmů nedosahovala úrovně poločasu prvního a bez velkých šancí se přelévala nahoru-dolů. V 70 minutě si Hruška doslova udělal z hráčů Admiry tréninkové panáky a již z naší poloviny prošel před brankáře a chladnokrevně zakončil na 2:0. Pokud jsme si mysleli, že již v poklidu zápas dohrajeme, tak jsme si jej klasicky zkomplikovali a v 91 minutě po rohu soupeře inkasovali. Brankář Štorc ještě hlavičku výborně vyrazil, ale neobsazený hráč již neměl problém s dorážkou. Naštěstí další 3 minuty jsme přežili a připsali si důležité 3 body do tabulky.

V příštím zápase na domácím stadionu v sobotu 6.4. již tradičně v 10.15 přivítáme poslední celek tabulky Králův Dvůr. Půjde o důležité body, tak přijďte v hojném počtu podpořit naše kluky.