21_20240327_105554.jpg

FK Loko Vltavín - Sokol Hostouň

V 19. kole jsme na domácí půdě přivítali tým z Hostouně, který aktuálně figuruje na 3 místě tabulky ČFL. Na tento zápas, jsme se celý týden upínali s vidinou potřeby plně bodovat a dostat do kluků psychickou pohodu pro následující zápasy sezony. Pokud si někdo myslel, že v důsledku mnohých zranění na straně soupeře, které již avizoval před utkáním, to bude procházka růžovou zahradou, tak se určitě spletl.

Do utkání jsme každopádně vstoupili jako ze snu, již v první minutě po centru Nováka míč sklepl Serkan na již uzdraveného kapitána Podzimka a jeho střelu na zadní tyč ještě stihl krásně do brány tečovat Maione. Po dlouhé době jsme šli jako první do vedení a viděli celý tým se radovat ze vstřeleného gólu. Je krásné, když vedete od první minuty, ale zároveň dáte za pravdu, že v tomto případě následujících 95 minut se modlíte, až uslyšíte konečný hvizd hlavního rozhodčího. Hostouň poté ukázala kvality a utkání bylo vyrovnané s minimem šancí na obou stranách. Mohli jsme rozhodnout v 75 minutě, kdy běžel již jednou gólový Maione na brankáře, ale situaci nevyhodnotil šťastně a dobíhající hráči nedovolili skórovat. Infarktový závěr mohl pojistit střídající Osmani, kdy z levé strany těsně minul branku. Získali jsme tři cenné body a již se soustředíme na páteční zápas, který se hraje v 10.15 na půdě Admiry. Poděkování patří celému týmu za poctivě odvedený výkon.