2:3
ne 17. 9. 2023 11:00 @ MODŘANY T., 42 MD-1/A, 3. kolo

Vítězný víkend dorosteneckých týmů Lokády

Vítězný víkend dorosteneckých týmů U19 a U17

V sobotu 16.9.2023 nastoupil v 11.00 hodin k domácímu zápasu tým staršího dorostu U19 proti FK Klánovice.

Ještě jsme se ani nerozkoukali a ve 4. minutě nám soupeř z Klánovic po chybě v naší obraně poslal svoji vizitku, 0-1.   Pak se začal hrát silový fotbal. Ve 21. minutě se nám podařilo vstřelit gól a vyrovnat stav na 1-1 po ukázkové rozehře obrany na levé křídlo a následně přihrávce do vápna. S tímto výsledkem a se zbytečně velkými emocemi se odcházelo do šaten.

Po přestávce se pokračovalo opět ve fyzicky náročném tempu, s velkým množstvím faulů na obou stranách.   V 58. minutě jsme zahrávali rohový kop, který našel po prodloužení od přední tyče svého adresáta, který se v sobotní den prostě nemýlil, 2-1.   V 75. minutě podržel výsledek gólman, kdy krásnou robinsonádou vyrazil jasnou gólovou střelu na roh. Těsné vítězství jsme si již pohlídali.

Ze hry soupeře oceňujeme jejich vytrvalost a bojovnost při hře bez střídání, pouze s 10ti hráči. Palec nahoru.

FK Loko Vltavín U19 - FK Klánovice

Konečný stav:  2 - 1

Góly: 21. a  58. Bergmann - 4. Hladík

Poločas:  1 - 1

V neděli 17.9.2023 vyrazili mladší dorostenci U17 na venkovní zápas do Modřan, kde nás čekal velmi těžký soupeř.

Začali jsme aktivně, což bylo odměněno vedoucím gólem v 9. minutě. Chvilková ztráta koncentrace bohužel vedla při nezodpovědném bránění rohového kopu ve 32. minutě k vyrovnání. Do kabin se šlo tedy za stavu 1-1.

Charakter hry se v druhém poločase nezměnil, silový a zodpovědný přístup přesto nestačil na vyřešení obranné situace ve vápně a v 61. minutě jsme obdrželi druhou branku. V 80. minutě, za nepříznivého stavu 2-1, vytěsnil náš gólman umístěnou střelu soupeře do šibenice na rohový kop a po jeho ubránění se začaly dít věci ... Během následujících 7 minut bouchly saze našemu křídlu a dvěma rychlými průniky z pravé strany, po přesných přihrávkách z obrany, nejprve v 83. minutě střelou podél gólmana vyrovnal na 2-2. Po necelých 3 minutách, po akci jako přes kopírák, si dovolil z hranice velkého vápna vybíhajícího brankáře přelobovat a otočit skóre zápasu na 2-3. Následovala řada taktických střídání a zápas byl ve velké euforii ukončen.

Ze hry soupeře oceňujeme perfektní zahrávání standardních situací. Co standardka, to nebezpečí. Palec nahoru.