FK Loko Vltavín
Program zápasů
Tréninkový plán UMT.
Členská sekce EOS
Facebook
Instagram
Program zápasů
Tréninkový plán UMT.
Členská sekce EOS
Facebook
Instagram
menu
Klub
Informace o klubu
Realizační týmy
Místa
Ke stažení
Týmy
A-TÝM
U19
U17
U15
U14
U13
U12
U11
U10
U9
U8
U7
U6
U5-U8 (fotbalový kroužek)
Články
Turnaje - Zimní liga
Soustředění a kempy
Zdravotní prohlídky
Pro rodiče - členské poplatky
Kontakty
Klub
Informace o klubu
Realizační týmy
Místa
Ke stažení
Týmy
A-TÝM
U19
U17
U15
U14
U13
U12
U11
U10
U9
U8
U7
U6
U5-U8 (fotbalový kroužek)
Články
Turnaje - Zimní liga
Soustředění a kempy
Zdravotní prohlídky
Pro rodiče - členské poplatky
Kontakty
Program zápasů
Tréninkový plán UMT.
Členská sekce EOS
Facebook
Instagram
Klub
Informace o klubu
Realizační týmy
Místa
Ke stažení
Týmy
A-TÝM
U19
U17
U15
U14
U13
U12
U11
U10
U9
U8
U7
U6
U5-U8 (fotbalový kroužek)
Články
Turnaje - Zimní liga
Soustředění a kempy
Zdravotní prohlídky
Pro rodiče - členské poplatky
Kontakty
Program zápasů
Tréninkový plán UMT.
Členská sekce EOS
Facebook
Instagram
Program zápasů
6. 5. 2024 - 12. 5. 2024
19. týden
Podle týmů
Chronologicky
středa 8. 5. 2024
U19 (2005-2007)
SK Slovan Kunratice z.s.
st 8. 5. 2024 10:00
@
LOKO PRAHA T.
,
33 D-1/B, 21. kolo
4:2
st 8. 5. 2024 10:00
@
LOKO PRAHA T.
,
33 D-1/B, 21. kolo
Detail
pátek 10. 5. 2024
Tělovýchovná jednota Spoje Praha
U10
včera v 17:00
@
SPOJE tráva
,
G3I 2013/14 (2HP), 18. kolo
Odehráno
včera v 17:00
@
SPOJE tráva
,
G3I 2013/14 (2HP), 18. kolo
Detail
Soupeř
sobota 11. 5. 2024
A-TÝM
FC Slavia Karlovy Vary
dnes v 10:15
@
Loko Vltavín
,
Fortuna ČFL A, 26. kolo
0:0
dnes v 10:15
@
Loko Vltavín
,
Fortuna ČFL A, 26. kolo
Detail
neděle 12. 5. 2024
Fotbalový klub FC Zličín, z.s.
U11
zítra v 9:00
@
ZLIČÍN UMT.
,
G3G 2013/14 (2HP), 14. kolo
– : –
zítra v 9:00
@
ZLIČÍN UMT.
,
G3G 2013/14 (2HP), 14. kolo
Detail
Soupeř
TJ Sokol Lipence, z.s.
U15
zítra v 10:00
@
LIPENCE T.
,
55 SŽ-2/B, 18. kolo
– : –
zítra v 10:00
@
LIPENCE T.
,
55 SŽ-2/B, 18. kolo
Detail
Soupeř
Sportovní klub Modřany, z.s.
U19 (2005-2007)
zítra v 10:00
@
MODŘANY T.
,
33 D-1/B, 18. kolo
– : –
zítra v 10:00
@
MODŘANY T.
,
33 D-1/B, 18. kolo
Detail
Soupeř
U8
SK Junior Praha 1960,z.s.
zítra v 10:00
@
LOKO PRAHA UMT.
,
H3H 2015/16 (2HP), 18. kolo
– : –
zítra v 10:00
@
LOKO PRAHA UMT.
,
H3H 2015/16 (2HP), 18. kolo
Detail
Sportovní klub Union Vršovice, z.s.
U13
zítra v 10:15
@
VRŠOVICE UMT - MALÁ
,
62 MŽ-1/A, 18. kolo
– : –
zítra v 10:15
@
VRŠOVICE UMT - MALÁ
,
62 MŽ-1/A, 18. kolo
Detail
Soupeř
U17
FC Háje Jižní Město, z.s. "B"
zítra v 12:30
@
LOKO PRAHA UMT.
,
42 MD-1/A, 18. kolo
– : –
zítra v 12:30
@
LOKO PRAHA UMT.
,
42 MD-1/A, 18. kolo
Detail
U12
SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE, z.s. "D"
zítra v 15:00
@
LOKO PRAHA UMT.
,
65 MŽ-2/B, 18. kolo
– : –
zítra v 15:00
@
LOKO PRAHA UMT.
,
65 MŽ-2/B, 18. kolo
Detail
U14
Ambassadors FC Praha
zítra v 17:30
@
LOKO PRAHA UMT.
,
56 SŽ-2/C, 18. kolo
– : –
zítra v 17:30
@
LOKO PRAHA UMT.
,
56 SŽ-2/C, 18. kolo
Detail
TJ Slavoj Suchdol, z.s.
U9
zítra v 17:30
@
SUCHDOL T.
,
H3M 2015/16 (1HP), 18. kolo
– : –
zítra v 17:30
@
SUCHDOL T.
,
H3M 2015/16 (1HP), 18. kolo
Detail
Soupeř