27-28 a 29 kolo ČFL

ZPRÁVY Z 27-28 a 29. kola ČFL

V souhrnném článku z posledních třech kol ČFL skupiny A Vám v krátkosti přiblížím co podstatného se událo.

Po zvedajících výkonech v jarní části, jsou nám poslední tři zápasy odměnou za poctivou práci na tréninku celého realizačního týmu a hráčů samotných. Ve 27 kole jsme zajeli do Zbuzan, kde svá utkání sehrává tým pražské Dukly “B“. Do utkání jsme opět vstoupili dobře a odměnou byl hned gól v šesté minutě, který vsítil Maione, další přidal i v 19. minutě a již podruhé v řadě se trefil v 62. minutě Novák. Utkání jsme měli plně pod kontrolou a zaslouženě vyhráli.

Ve 28. kole jsme doma v malém pražském derby přivítali Motorlet Praha. První poločas, jsme jasně ve hře dominovali, soupeře nepustili za půlku, ale styl, kterým hráči Motorletu bránili (autobus před vápnem), nám dělal značné problémy a nevytěžili jsme z toho prakticky nic. Hra i díky soupeři neměla tempo a spád. V poslední minutě prvního poločasu, jak již u nás bývá zvykem, jsme po rohovém kopu inkasovali. Do druhé půle jsme vstoupili, jak se patří a hned v první minutě předvedli krásnou kombinaci Hrušky s Maionem, kdy poslední jmenovaný po narážečce uklidil balón do sítě. Bohužel tento gól nás uklidnil natolik, že v poklidném tempu se odehrál i druhý poločas. Zmínit můžeme jen neproměněný pokutový kop Stocha ze 68. minuty, kdy překopl bránu.

29. kolo nabídlo střet Bohemians “B“ a naším týmem na hřišti v Královicích, kam byl zápas přesunut z nedalekého Uhříněvse, kde mají Bohemians základnu. Na tradičním venkovském fotbalovém stánku za pěkného počasí a jistoty obou týmu, že i příští rok si zahrajeme 3. ligu se šlo do zápasu. Tradičně první poločas patřil našim klukům, kteří měli dobrý pohyb a kombinační hrou ohrožovali bránu soupeře. Ve 25. minutě opět po souhře Hrušky s Carlem, který šikovně navedl míč a prostrčil na Maioneho, který se poslední zápasy nemýlí jsme vedli 1:0. Do další šance se sám na brankáře řítil Osmani, který chtěl lobem gólmana přelstít, ale byl vychytán. Míč se opět dostal k Osmanimu, který byl faulován a nařízen pokutový kop. Míč si postavil faulovaný hráč a s jistotou proměnil. Ruce, kdy jsme slavili na dva nula, jsme ani nestihli dát dolu, a vedli jsme po další minutě 3:0, kdy Sprinzovu střelu tečoval domácí hráč za zády brankáře. Za tohoto stavu jsme trochu polevili a Bohemians, která začala balony nakopávat za obranu a dostávala se do šancí. Naštěstí proměnili jen jednu a zápas skončil 1:3

V tabulce jsme poskočili na 10. místo a v posledním kole si můžeme ještě polepšit pokud zdoláme FC Písek. Zápas začne tradičně sobotním výkopem v 10.15.

Přijďte si užít poslední zápas a zakončit sezónu u nás stadionu s jedním točeným a pestrým výběrem klobás z našeho grilu.