14. KOLO ČFL LOKO VLTAVÍN-BOHEMIANS "B"

Ve 14. kole jsme na našem hřišti přivítali rezervu pražské Bohemians, které v tabulce patřila příčka jen těsně nad naším A-týmem. V případě výhry, by nás bodový zisk posunul do klidnějších vod. Jak již bývá zvykem, začátek utkání nám opět vyšel na jedničku a hned v 7. minutě skóroval Jiří Tesař po hezkém prostrčení Dana Michla. Následující minuty jsme stále byli lepším týmem, ale bohužel jsme neproměnili několik slibných akcí. Hosté, začali pomalu hru vyrovnávat a vytvářet si šance, které musel několika výbornými zákroky zlikvidovat brankář Matěj Čechal. Za stavu 1:0 se šlo do kabin.

Druhá půlka začala v podobném duchu a hra se přelévala od vápna k vápnu a bylo to jen o tom, zda utkání rozhodneme druhým gólem nebo dáme soupeři „čuchnout“, bohužel v 74. minutě hráči Bohemians vyrovnali a v 78. minutě šli do vedení. Bod nám zachránil druhým gólem v utkání Jiří Tesař, který ze dvou zápasů vstřelil 3 góly. Utkání skončilo remízou 2:2 a náš tým zůstává ve spodní části tabulky. K poslednímu utkání vyjedeme v pátek 10.11. do Písku, kde od 18.00 zakončíme podzimní části sezóny.